Шидокан УкраинаКанчо Йосідзі Соено проведе семінар в Україні

minsport

shidokan.net
iijima.sub.jp

mma.org.ua - Ліга змішаних єдиноборств України

Канчо Йосідзі Соено проведе семінар в Україні

Канчо Ёсидзи Соэно

 

22-24 травня 2015 року в Ужгороді відбудеться міжнародний семінар під керівництвом Йосідзі Соено (10 дан) — засновника Шидокан Карате (World Karate Association the Shidokan).


Приїзд Канчо Йосідзі Соено в Ужгород — це грандіозна подія не лише в межах міста. Це подія масштабного значення для всієї країни, адже Україну Канчо відвідає вперше. Це можливість для кожного освоїти витоки японського бойового мистецтва від самого засновника стилю.

Шидокан карате є послідовником таких напрямків бойових мистецтв, як Кіокушин карате, Дзюдо і Тайський бокс. Канчо Йосідзі Соено з 15 років займався бойовими мистецтвами під керівництвом свого батька Шозо Соено, а також був учнем Масутацу Оями (засновника Кіокушинкай Карате), згодом займався в майстрів Тайського боксу в Бангкоку. Отримавши багатий досвід на турнірах з Карате і Тайського боксу в 1979 році, Йосідзі Соено вирішує сформувати власний напрямок в єдиноборствах, давши йому назву Шидокан (в перекладі з японської «Школа Шляху Воїна»).


Організатор міжнародного семінару:

Закарпатська обласна федерація Шидокан. До участі у семінарі запрошуються також спортсмени з інших бойових мистецтв, адже техніка Шидокан Карате є цікавою та корисною для багатьох повноконтактних бойових стилів.


До участі в семінарі запрошуються також спортсмени іноземних федерацій.

 

Поважні гості семінару:

бранч-президент Угорської федерації Шидокан Карате Атілла Кіш, 5 дан (Hungarian Shidokan Karate Federation)

бранч-президент Шидокан Чехії — Мирослав Коневич, 3 дан (Czech Republic ShiDoKan)

та бранч-президент Шидокан в Україні Нодарі Цірікашвілі, 4 дан.


Для додаткової інформації та реєстрації в семінарі звертайтеся за номером 0508698336, а також відправляйте заявки на пошту — Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Оцените материал
(3 голосов)
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии